Rockstar, GTA Online Premium Aboneliğini Açıkladı
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Rockstar, GTA Online Premium Aboneliğini Açıkladı

+ - 0

Grand Theft Auto V ve GTA Online’ın mevcut nesil sürümlerini yayınladıktan sadece iki hafta sonra Rockstar, oyun için premium bir abonelik hizmeti açıkladı. Aylık özel oyun içi içerik ve bonuslar içerir ve bu ayın sonunda lansmanları yapılır.

29 Mart’tan itibaren PlayStation 5 ve Xbox Series konsollarındaki GTA Online oyuncuları GTA+’ya kaydolabilecekler. Ayda 5,99 $ karşılığında, aylık oyun içi para bonusları ve benzersiz mülkler, araç yükseltmeleri ve kozmetikler talep etme yeteneği alacaklar .

Kaydolduktan sonra, aboneler hemen 500.000 $ oyun içi para alacaklar ve bu miktarı her ay tekrar alacaklar. 27 Nisan’da sona eren ilk ayın avantajları arasında ücretsiz yükseltme, yat yükseltme, yarışlar için çoklu ödüller, “GTA+ Köpekbalığı Kartları”ndan ek bonus para ve daha fazlasını içeren bir araba yer alıyor.

Rockstar, GTA Online Premium Aboneliğini Açıkladı

GTAV ve GTA Online’ın PS5 ve Xbox Series sürümleri, 15 Mart’ta, Haziran ayına kadar sürecek olan geliştirilmiş grafikler ve indirimli fiyatlar ile piyasaya çıktı . GTA Online’ın PS5 sürümünü o zamana kadar saklamak ücretsizdir, bu nedenle bu, Rockstar’ın o konsoldaki oyunculardan hızlı bir şekilde gelir elde etmesinin bir yolu olarak görülebilir.

Geçen yılki raporlara göre , GTA VI – bir sonraki ana girişin bu şekilde adlandırılacağını varsayarsak – 2024 veya 2025’e kadar gelmesi beklenmiyor. Geçen ay Rockstar , bir sonraki GTA’nın aktif olarak geliştirilmekte olduğunu doğruladı , ancak başka bir şey paylaşmadı. detaylar.

Yazar Hakkında

1993 Yılında Samsun’da dünyaya geldim. Web tasarım ve kodlama merakıma 14 yaşımda başladım internetten öğrendiklerimle bu merakım git gide arttı ve kendimi geliştirmeye başladım, 17 yaşımda ise web tasarım ve kodlama kursuna giderek sertifikamı aldım. Bir çok logo, kartvizit ve web tasarımı yaparak işlerimi büyütmeye kendimi daha çok geliştirmeyi başardım. Şuanda içerisinde bulunduğunuz mehmetkokcu.com.tr adresini kurarak makaleler yazıp yaptığım çalışmaları sergiliyorum.

Yorum Yap