Oyunlar Hakkında Bilgi Edinmek İster misiniz?
  1. Ana Sayfa
  2. İnternet

Oyunlar Hakkında Bilgi Edinmek İster misiniz?

+ - 0

Sizlere bugün yeni bir web sitesinden bahsedeceğim, bu web site sayesinde oynadığınız oyunlar hakkında bir çok bilgiye eğer varsa bir sorun yaşıyorsanız onun çözümüne ulaşabileceksiniz. Sitede ki işleyişler aslında çok basit, bir oyun üzerinden örnek vermek gerekirse “Valorant” da hata aldınız diyelim ve bu hata kodunu sitede arattığınız zaman buna ait sorunun çözümüne ulaşabiliyorsunuz.

Oyunbilgisi.com

Web sitesi henüz yeni bir oluşum olsa da bir çok oyunla alakalı bilgiye ulaşabilirsiniz. Belli ki yönetim ekibi de oyunlar da yaşadığı sorunlardan dolayı canları sıkıldığı için böyle bir işe adım attılar. 🙂 Tamamen kullanıcıları düşünen bir ekip tarafından oluşturulan bu web sitesi, oyunlarda sorun yaşayacak olan insanlar için tam bir ansiklopedi niteliğinde olacağına inanıyorum. Bunu düşünmemim nedeni ise daha önce de belirttiğim gibi bir çok oyunla ilgili sorunları çözüp paylaşmaları ve bizlere tamamen kolaylık sağlamalarıdır.

Ek olarak kurulmuş olan forum adresi kullanıcıların yaşadığı sorunlara daha hızlı çözüm olabilmesi adına hem yönetimin hem yaşadığınız sorunları daha önce başkası yaşadıysa yardımcı olabilmesi için oluşturulan bir topluluk platformudur. Sizler de buraya üye olarak sorunlarınızı yada çözümlerinizi paylaşarak diğer arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.

Son olarak oyunbilgisi‘nde gönüllü yazar olmak isterseniz lütfen çekinmeden yönetim ekibi ile iletişime geçin. Böylelikle sizlerde bu ailenin bir parçası olabilir edindiğiniz bilgilerle farklı insanlara yardımcı olabilirsiniz.

Yazar Hakkında

1993 Yılında Samsun’da dünyaya geldim. Web tasarım ve kodlama merakıma 14 yaşımda başladım internetten öğrendiklerimle bu merakım git gide arttı ve kendimi geliştirmeye başladım, 17 yaşımda ise web tasarım ve kodlama kursuna giderek sertifikamı aldım. Bir çok logo, kartvizit ve web tasarımı yaparak işlerimi büyütmeye kendimi daha çok geliştirmeyi başardım. Şuanda içerisinde bulunduğunuz mehmetkokcu.com.tr adresini kurarak makaleler yazıp yaptığım çalışmaları sergiliyorum.

Yorum Yap