1993 Yılında Samsun’da dünyaya geldim. Web tasarım ve kodlama merakıma 14 yaşımda başladım internetten öğrendiklerimle bu merakım git gide arttı ve kendimi geliştirmeye başladım, 17 yaşımda ise web tasarım ve kodlama kursuna giderek sertifikamı aldım. Bir çok logo, kartvizit ve web tasarımı yaparak işlerimi büyütmeye kendimi daha çok geliştirmeyi başardım. Şuanda içerisinde bulunduğunuz mehmetkokcu.com.tr adresini kurarak makaleler yazıp yaptığım çalışmaları sergiliyorum.

Hedefim; kendimi daha çok geliştirerek bu işlerde daha iyi yerlere gelmektir. Bu sayede hem siz değerli okuyucularıma hem de kıymetli müşterilerime daha kaliteli hizmet sağlayabileceğimi bilmekteyim. Tabi ki bu durumda sizlerin de desteği benim gelişmeme oldukça fazla yardımcı olacaktır, makalelerde, yaptığım çalışmalarda geri bildirimde bulunarak bana destek olabilirsiniz. 🙂

Hobilerim; Daha çok bilgisayar başında makale yazmak, çizim yapmak, müzik dinlemek ve oyun oynamak en sevdiğim aktivitelerden bir tanesidir, bunlar dışında bisiklet sürmeyi, sokak hayvanlarını beslemeyi ve evcil hayvanımla vakit geçirmeyi de en çok sevdiğim aktivitelerdir.