Fortnite’de Birinci Şahıs Modu Sızdırılmış Olabilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
Trendlerdeki Yazı

Fortnite'de Birinci Şahıs Modu Sızdırılmış Olabilir

Piyasadaki en popüler battle royale oyunlarından biri olan Fortnite, tek başına birinci şahıs modundan yoksundur.

+ - 0

Piyasadaki en popüler battle royale oyunlarından biri olan Fortnite, tek başına birinci şahıs modundan yoksundur. Yakın tarihli bir sızıntı, Epic Games’in yakında bunu değiştireceğini gösteriyor. Bu ayrı bir oyun modu veya isteğe bağlı bir kamera ayarı olabilir mi?

Salı günü, önde gelen Fortnite sızıntısı Hypex, oyunun ekran görüntüsünü birinci şahıs görünümünde yayınladı. Şu anda, çok popüler olan çok oyunculu nişancı, yalnızca üçüncü şahıs bakış açısına sahip.

Şimdiye kadar mevcut olan tek bilgi, erken geliştirme aşamasında olduğu, bu nedenle muhtemelen bir süre görünmeyecek. Hypex, Mart ayında tanıtılan popüler inşaat dışı mod Fortnite için uygun olabileceğini öne sürüyor . İkisini birleştirmek, Epic’in battle royale oyununu en başarılı akranları olan PUBG ve Call of Duty: Warzone gibi yapacaktı.

Warzone yalnızca birinci kişidir, PUBG ise oyuncuların birinci ve üçüncü kişi arasında seçim yapmasına izin verir ve hiçbirinde yapı mekanikleri yoktur. Bazı PUBG sunucuları, oyuncuların görüş değiştirmesine izin verirken, diğerleri daha gerilimli bir deneyim için yalnızca birinci şahıstır. Fortnite, geleneksel ve bina dışı modlarıyla birlikte potansiyel olarak benzer bir seçenek sunabilir.

Birinci şahıs Fortnite, Epic’in köklerine de dönüş olacak. Fortnite ve Gears of War ile hızlı yükselişinden önce, şirket öncelikle etkili birinci şahıs nişancı Unreal ile tanınıyordu. Epic’in son geleneksel FPS’si, on yıldan uzun bir süre önce People Can Fly ile birlikte geliştirilen Bulletstorm’du. VR nişancı Robo Recall’u 2017’de piyasaya sürdü .

Bu arada Fortnite , bu hafta Bölüm 3, Sezon 3’e başladı . Yeni silahlar, binekler, daha güçlü fırtınalar ve Darth Vader görünümüne sahip bir savaş geçişi içerir. Oyun ayrıca yakın zamanda Xbox ve Nvidia bulut oyunları aracılığıyla iOS’a geri döndü .

Yazar Hakkında

1993 Yılında Samsun’da dünyaya geldim. Web tasarım ve kodlama merakıma 14 yaşımda başladım internetten öğrendiklerimle bu merakım git gide arttı ve kendimi geliştirmeye başladım, 17 yaşımda ise web tasarım ve kodlama kursuna giderek sertifikamı aldım. Bir çok logo, kartvizit ve web tasarımı yaparak işlerimi büyütmeye kendimi daha çok geliştirmeyi başardım. Şuanda içerisinde bulunduğunuz mehmetkokcu.com.tr adresini kurarak makaleler yazıp yaptığım çalışmaları sergiliyorum.

Yorum Yap