Call of Duty: Modern Warfare II Resmen Çıkıyor, PC Versiyonu Beş Yıl Sonra Steam’e Geri Dönüyor
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Call of Duty: Modern Warfare II Resmen Çıkıyor, PC Versiyonu Beş Yıl Sonra Steam’e Geri Dönüyor

+ - 0

Infinity Ward’ın çok popüler olan MW19 yeniden başlatılmasının devamı, dünya çapındaki tanıtım fragmanında panodaki bahisleri artırıyor gibi görünüyor. Görev Gücü 141, aksiyon dolu ve sürükleyici gizli görevlerin iyi bir karışımına sahip görünen tek oyunculu kampanyada ufukta yeni bir küresel çatışma ile şimdi önde ve merkezde. Ayrıca Activision, PC’de Battle.net’e ek olarak bu oyunu Steam’de tüm platformlarda 70 $’lık yeni bir fiyat etiketi ile piyasaya sürüyor.

İlk birkaç saniye, bir helikopterden gelen trafiğe baş aşağı sallanmayı ve ardından yapışkan bir durumdan kurtulmak için alevler içinde bir kamyonu vurmayı içeriyorsa, bu kesinlikle bir COD fragmanıdır. Modern Warfare II , MW19’un sürükleyici kampanyasına dayanan diğer daha gerçekçi ve sürükleyici deneyimlerin yanı sıra tek oyunculu hikayede bu tür birçok örneği içerecek.

Infinity Ward, en iddialı giriş olarak adlandırmanın yanı sıra, bu yılki nişancının yenilenmiş bir Gunsmith sistemine, iyileştirilmiş silah kullanımına, gelişmiş yapay zekaya ve yeni oyun mekaniği ve öğelerine sahip olacağını söylüyor. Kampanya, Modern Warfare’in ünlü Görev Gücü 141 operatörlerini içerecek ve bu sefer Meksika Özel Kuvvetleri’nden Alejandro Vargas da katılacak.

Call of Duty: Modern Warfare II

Eurogamer , Infinity Ward geliştiricilerinin, suyla etkileşime giren ekipman ve öldürme serilerinin yanı sıra mermi hızlarını simüle ederek kampanya ve çok oyunculu oyun genelinde oyuna yeni bir katman ekleyen yeni uygulanan su teknolojisi konusunda özellikle heyecanlı olduklarını belirtiyor CoD: Ghosts’tan farklı olarak, oyuncular su altı seviyelerinin daha fazla derinliğe sahip olmasını bekleyebilirler.

Belki de PC oyuncuları için daha ilginç olan haber, Activision’ın beş yıllık bir aradan sonra CoD’yi Steam’e geri getirmesidir. Bununla birlikte, Modern Warfare II, 100$’lık Vault Edition’ın yanı sıra 70$’lık standart bir sürümle gelen franchise’daki ilk giriş olacak. Son ve mevcut nesil konsol oyuncularının da çapraz nesil paket için 70 $ ödemesi gerekecek.

Call of Duty: Modern Warfare II

Call of Duty: Modern Warfare II, 28 Ekim 2022’de PC ve konsollar için çıkıyor. Yeni Warzone 2.0 deneyimi, yeni bir oyun alanı ve sanal alan modu ile yıl içinde gelecek.

Yazar Hakkında

1993 Yılında Samsun’da dünyaya geldim. Web tasarım ve kodlama merakıma 14 yaşımda başladım internetten öğrendiklerimle bu merakım git gide arttı ve kendimi geliştirmeye başladım, 17 yaşımda ise web tasarım ve kodlama kursuna giderek sertifikamı aldım. Bir çok logo, kartvizit ve web tasarımı yaparak işlerimi büyütmeye kendimi daha çok geliştirmeyi başardım. Şuanda içerisinde bulunduğunuz mehmetkokcu.com.tr adresini kurarak makaleler yazıp yaptığım çalışmaları sergiliyorum.

Yorum Yap