Hizmet Veremeyen Müşteri Memnuniyeti Sıfır olan Serverhan.com

admin 04 Tem 2021 İnternet  0

Bu yazımızda sizlere ne kadar berbat ve anlayışsız bir hizmet veren serverhan.com ile yaşadığım olumsuz hizmetimizi paylaşacağım.

25.04.2021 tarihinde kendilerinden bir VDS sunucu hizmeti satın aldım ama keşke almaz olaydım, parayı benden alana kadar saniyesi saniyesine cevap veren şahıs parayı aldıktan sonra ücretin gelip gelmediğini kontrol etmesini ilettiğimde bana “ücretin geldiğini, bilgi vereceğini ve ne hikmetse ben ücreti gönderdikten sonra tek kurulum yapılacak kişinin ben olmadığımı iletti.” ne kadar da komik değil mi? 🙂

Her neyse bu daha başlangıç siz asıl işin komik kısımlarını henüz okumadınız. VDS kurulumunun çok kısa sürdüğünü hemen hemen bu işlerden anlayan herkes bilir, minimum 10 dakika maksimum 1 saat içerisinde kurulum ve optimizasyonlar yapılıp müşteriye teslim edilir ama bir dakika ben şimdi min. 10 dakika maks. 1 saat dedim ama bu şahıslar bana 9 gün sonra teslim ettiler nasıl oluyor bu iş? 🙂

Şimdi bu iş şöyle oluyor, parayı aldılar nasılsa hizmeti 3 gün sonra da veririm 5 gün sonra da veririm kafasına girdiler. Tüm bunlara rağmen hizmeti 8 gün sonra yarım yamalak teslim ettiler. Yarım yamalak diyorum çünkü işi teslim ettikten sonra hiç bir yazılım yüklü değildi ( Cloudlinux, litespeed, ücretsiz SSL vb… gibi. ) ardından kendilerine bunu ilettiğimde “yükleme işlemlerini yaptıklarını” iletti fakat cPanel’de hiç biri mevcut değildi.

Ardından tekrar kurulum yapılmasını istedim ( tabi bu süreçler hep 2-3 gün arayla oluyor kesinlikle anında cevap alamıyorsunuz ve anında işlemler sağlanmıyor. ) İşlemleri geçte olsa yaptık bu sefer oldu buyurun denmesine rağmen yine olmamıştı. 🙂 “Ya işi bilmiyorlardı yada lisans ücretlerini cebe atıp beni kandırmaya çalışıyorlardı.”

Neyse aradan yine böyle 2-3 gün geçe geçe en az 2 ay oldu ve ben hala adam akıllı bir hizmet alamamıştım. Hee unutmadan bana en son master reseller teklifi sunmuşlardı bu VDS Lisanslarını halledemedikleri için, neyse dedim bunu kabul edeyim en azından işim görünsün, demez olaydım. Master reselleri aldık yine sorunlar karşımıza çıkmaya başladı, henüz sunucunun içinde bir tane bile web sitesi yokken disk dolu hatası verdi. Tabi ki hemen kendilerine ilettim ama işte 1-2 gün sonra işlem sağlandı.

Hiç bir şekilde kullanamadığım bakın altını çizerek söylüyorum KULLANAMADIĞIM hizmetin parasını alıp üste çıkmaya çalışan berbat bir firma. Kendilerinden yaklaşık 3 aydır aldığım hizmetin faturasını göndermelerini söylüyorum ama 3 aydır bırakın fatura göndermeyi ne zaman bu konuyu açsam farklı bir konuya çekmeye çalışıyorlar kendileri. Hee bu arada “yalan söylemediğini nereden bilelim?” derseniz eğer hizmet aldığım günden itibaren ki konuşma geçmişlerinin hepsini saklamaktayım. Daha demin de belirttiğim gibi kesinlikle tavsiye etmiyorum, kesinlikle bu firmadan hizmet almayın.

Etiketler:
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, İnternet Alan Adları Yönetmeliğinde Değişiklik Yaptı

“Hizmet Veremeyen Müşteri Memnuniyeti Sıfır olan Serverhan.com” üzerine 2 yorum

  1. Fatih buda dedi ki:

    Ne bekliyordunuz ki başka.
    Sadece gülüyorum ilk değilsiniz ve sonda olmayacaksınız

  2. Hüseyin Çam dedi ki:

    Paranızla rezil olmak bu demek oluyor 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir